Podpisovky po ceste – bližšie k čitateľom

Nitra, Martinus

Vždy, keď idem na šnúru besied po Slovensku, nezabudnem sa zastaviť v kníhkupectvách po ceste.

Keďže sa nemôžem stretnúť s každým svojim verným čitateľom, nechávam im tam vo svojich nových knihách aspoň prianie dobrých čitateľských zážitkov s podpisom.

Tentoraz som sa vracal z tvorivého pobytu v Tatrách.

Mojou prvou, už tradičnou zastávkou bol Liptovský Mikuláš. Vďaka tomu moju najnovšiu knihu mapujúcu kompletne „stručné dejiny zla“ spôsobené mafiou na Slovensku a jej prisluhovačmi nájdete s venovaním a podpisom už aj v kníhkupectve Panta rhei v OC StopShop, kde ich pre vás pripravila pani predavačka Miriam. Je tam len päť výtlačkov, tak neváhajte 🙂

Liptovský Mikuláš

Najbližšie zastavenie bolo v kníhkupectve Panta rhei v OC Europa v Banskej Bystrici. Tu ma privítala pani Tereza a spolu sme pripravili s venovaním a podpisom výtlačky mojej najnovšej knihy  s titulom „Mafia na Slovensku“.

odpisovanie Banská Bystrica

V NITRIANSKOM OC MLYNY mi pri podpisovaní mojich kníh pomáhali hneď dve Kataríny – mladá predavačka v kníhkupectve a aj pani regionálna manažérka. Takže našli nielen výtlačky môjho najnovšieho titulu pre univerzálne venovanie s podpisom. Napríklad titul „Mafia v Poprade“, ktorého sa už predalo tisíce výtlačkov (a najviac v Poprade 🙂 ).

Nitra, Mlyny

AJ V NITRIANSKOM Martinuse majú vďaka pani vedúcej Michaele, ktorá mi dopredu pripravila nielen moju najnovšiu knihu o mafii, výtlačky s mojím venovaním a podpisom.

Nitra, Martinus

V Trnave som navštívil všetky tri veľké kníhkupectvá. V kníhkupectve Panta rhei v OC CityArena pani Evka už mala pripravené výtlačky mojej najnovšej knihy na venovanie a podpis.

Trnava, CityAréna

V OC Galéria ma pani Janka milo prekvapila správou, že k nim chodí kupovať moje knihy môj verný čitateľ Pavol. Tak som mu zanechal odkaz s písomným venovaním a nádejou, že sa tu raz stretneme aj osobne.

Trnava, Galéria

Na záver tejto šnúry knižných pozdravov mojim čitateľom ma v trnavskom OC MAX privítala mladá predavačka Zuzana, ktorej pomáhala brigádnička Radka. Milé stretnutie na záver dlhej cesty…

Trnava, MAX

PRAJEM PRIMA ČÍTANIE

Podobné články

Príkladná sídlisková iniciatíva

Okrajové bratislavské sídlisko Krasňany je vlastne satelitným mestečkom. Vybudované bolo koncom 50-tych rokov ako Záhradné mestečko. Tu sa po prvýkrát použili vnútroblokové oddychové zóny –