Podpisovky po ceste – bližšie k čitateľom

Nitra, Martinus

Vždy, keď idem na šnúru besied po Slovensku, nezabudnem sa zastaviť v kníhkupectvách po ceste.

Keďže sa nemôžem stretnúť s každým svojim verným čitateľom, nechávam im tam vo svojich nových knihách aspoň prianie dobrých čitateľských zážitkov s podpisom.

Tentoraz som sa vracal z tvorivého pobytu v Tatrách.

Mojou prvou, už tradičnou zastávkou bol Liptovský Mikuláš. Vďaka tomu moju najnovšiu knihu mapujúcu kompletne „stručné dejiny zla“ spôsobené mafiou na Slovensku a jej prisluhovačmi nájdete s venovaním a podpisom už aj v kníhkupectve Panta rhei v OC StopShop, kde ich pre vás pripravila pani predavačka Miriam. Je tam len päť výtlačkov, tak neváhajte 🙂

Liptovský Mikuláš

Najbližšie zastavenie bolo v kníhkupectve Panta rhei v OC Europa v Banskej Bystrici. Tu ma privítala pani Tereza a spolu sme pripravili s venovaním a podpisom výtlačky mojej najnovšej knihy  s titulom „Mafia na Slovensku“.

odpisovanie Banská Bystrica

V NITRIANSKOM OC MLYNY mi pri podpisovaní mojich kníh pomáhali hneď dve Kataríny – mladá predavačka v kníhkupectve a aj pani regionálna manažérka. Takže našli nielen výtlačky môjho najnovšieho titulu pre univerzálne venovanie s podpisom. Napríklad titul „Mafia v Poprade“, ktorého sa už predalo tisíce výtlačkov (a najviac v Poprade 🙂 ).

Nitra, Mlyny

AJ V NITRIANSKOM Martinuse majú vďaka pani vedúcej Michaele, ktorá mi dopredu pripravila nielen moju najnovšiu knihu o mafii, výtlačky s mojím venovaním a podpisom.

Nitra, Martinus

V Trnave som navštívil všetky tri veľké kníhkupectvá. V kníhkupectve Panta rhei v OC CityArena pani Evka už mala pripravené výtlačky mojej najnovšej knihy na venovanie a podpis.

Trnava, CityAréna

V OC Galéria ma pani Janka milo prekvapila správou, že k nim chodí kupovať moje knihy môj verný čitateľ Pavol. Tak som mu zanechal odkaz s písomným venovaním a nádejou, že sa tu raz stretneme aj osobne.

Trnava, Galéria

Na záver tejto šnúry knižných pozdravov mojim čitateľom ma v trnavskom OC MAX privítala mladá predavačka Zuzana, ktorej pomáhala brigádnička Radka. Milé stretnutie na záver dlhej cesty…

Trnava, MAX

PRAJEM PRIMA ČÍTANIE

Podobné články

LUČANSKÝ II, obálka

Smrť generála Lučanského – aby sme nazabudli

Po vypredaní prvého nákladu sa vydavateľstvo dohodlo s autorom na druhom, rozšírenom a aktualizovanom, vydaní doplnenom o unikátne fotografie z archívu najbližšieho spolupracovníka Milana Lučanského,