Tajný „progresívny“ plán?

Hamran v týchto dňoch len opakuje starý čurillovský „vynález“ – na politická objednávku sa s využitím „univerzálneho kajúcnika“, ktorý je pre istotu utajený, spatlá „zločinecká skupina“. Ten kajúcnik naopak za vlastné skutočné zločiny vďaka tejto službičke „čurillovskej mafii“ (ako to nazval Boris Kollár) vyviazne so smiešnym podmienečným trestom, ako nedávno Slobodník. A okolo toho obvinenia sa namotá vata takých nezmyslov, že nad tým ostáva zdravý rozum stáť. Tých prípadov sú už desiatky a podrobne som ich opísal vo svojej najnovšej knihe  „Slovensko – raj kajúcnikov, spravodlivosť podľa Matoviča“ (rozšírená a aktualizovaná verzia v e-knihe pod názvom „Slovensko – návrat politických procesov“). A zakaždým je to nasilu vyfabrikovaná „organizovaná zločinecká skupina“. V najnovšej kauze „Rozuzlenie“  dokonca okato zložená podľa zoznamu pomsty tým, ktorí tieto čurillovské praktiky z titulu svojej funkcie odhaľujú.  Už nemalý počet súdov a pokiaľ Lipšic nepriskočil s protizákonnou procedurálnou „skratkou“, tak aj Generálna prokuratúra, rozhodli, že ide o nezákonné zneužitie NAKA a Špeciálnej prokuratúry. Ani v kauze „Rozuzlenie“ nič nové.

Ale novinkou je, že takto Hamranom jeho podriadenými očividne vyfabulované stíhanie využije Čaputová na to, aby znefunkčnila vedenie tajnej služby SIS! Hoci je nedoštudovaná právnička a jej prax bola v prezidentskej kampani nafúknutá do obludných rozmerov (scenáristka Borušovičová o nej dokonca napísala vriťoleznú rozprávku pre deti?!), toľko zdravého rozumu by mala mať, aby videla ten podvod. Ale ona nenechá odvolať Hamrana, naopak najskôr odvolala ministra vnútra Šimka a teraz s absurdným zdôvodnením odstavuje od funkcie aj šéfa SIS, Aláča? Postavila ho mimo služby, ale mlčanlivosti ho nezbavila, takže sa nemôže brániť! Naši západní spojenci a celý svet s nimi musia mať neodbytný dojem, že tu došlo nielen k palácovému prevratu, ale že sa tým Slovensko stáva nepredvídateľnou banánovou guberniou na diaľkové ovládanie spoza oceánu!

A Ódor ako premiér hneď snaživo priskočí s návrhom na úplnú likvidáciu vedenia SIS a tak zastrašenie našej tajnej služby, aby si už netrúfla konať a upozorňovať na špinavosti Hamranom krytej „čurillovskej mafie“.

V tomto má Robert Fico predsa len pravdu. Toto nie je zhluk náhod, ale vopred dohodnutý komplot Hamran-Čaputová-Ódor. To potvrdil aj bývalý šéf SIS, Pčolinský.

 

Únos právneho štátu predstaviteľmi tohto štátu

   Koalícia vedená Psychopatovičom takmer tri roky demontovala právny štát na Slovensku Čaputová s Ódorom v tom pokračujú. Čaputová tým, že pri prvej správe SIS o nezákonnom zneužívaní NAKA „čurillovskou mafiou“ nepohla prstom, aby tej nezákonnosti zabránila. A keď konečne padlo politické krytie tejto nezákonnosti triom Matovič-Heger-Mikulec, úradnícky minister vnútra Šimko len nesmelo zaprotestoval proti už úplnej zvrhlosti, keď bol člen „čurillovskej mafie“ dosadený do policajnej inšpekcie, ktorá tohto istého člena vyšetruje za jeho nezákonné zneužívanie pozície vyšetrovateľa! A to zjavne preto, aby mohol svoje vlastné stíhanie (ale vlastne celej čurillovskej bandy a ich kmotra Hamrana) ovplyvňovať a mariť. A Čaputová za tú zvrhlosť zneužívania funkcie neodvolala Hamrana, ale Šimka?! To nebola náhoda.

Ňou vybraný Ódor to isté kryje rečami o tom, že nezákonnosť majú pomenovať prokuratúry a súdy. Ale veď krajskí prokurátori sa proti Hamranovmu falošnému ospravedlňovaní týchto policajných zvrhlostí a útokom na prokuratúru hneď aj ozvali. A aj súdy, pán Ódor, až po ten Najvyšší predsa už v desiatkach káuz umelo vyvolaných „čurillovskou mafiou“ poukázali na ich nezákonné fabrikovanie údajných „organizovaných zločineckých skupín“ a manipulovanie svedeckých výpovedí „univerzálnych kajúcnikov“. A to pán Ódor prehliadol, že „čurillovská mafia“ chcela prenasledovať sudcu, ktorý odsúhlasil ich zatknutie a vyšetrovanie, ktoré zmaril Krajči na pokyn Matoviča a Hegera? A to marenie pokračovalo za Mikulca a pokračuje Hamranom ako vodcom „Gangu štyroch“! Pán Ódor ani nemusí prácne hľadať tie rozsudky, stačí si nalistovať moju najnovšiu knihu „Slovensko – raj kajúcnikov, spravodlivosť podľa Matoviča“. Tam má tie najškandalóznejšie kauzy vymenované! Ale on je ku všetkým faktom hluchý a slepý. Ódor sa nám pred očami premenil na tie povestné tri opičky – nepočuje, nevidí, ale na pokyn Čaputovej kryje Hamrana. Ani to nie je náhoda!

Už dlhšiu dobu je jasné, že Čaputová bola z profesnej aj ľudskej nuly (tak ako Kiska) pretlačená do prezidentského paláca, aby plnila úlohy diktované cez ambasádu spoza plota – Smer nesmie vyhrať voľby a „progresívny“ Šimečka ich vyhrať „musí“. Preto tiež znovu oprášená kampaň „leboFico“. Preto tiež tie absurdne nafúknuté preferencie pre PS. Za peniaze sa predsa dá zmanipulovať každý prieskum, je len otázka kto sa na tú špinavú robotu dá a koľko médií tú prekrútenú štatistiku spapagájuje. Tým, že Baránek uveril svojej politickej „vlasteneckej hviezde“, prišli sme o jednu serióznu prieskumnú agentúru.

 

Vysvetlenie sa ponúka

   Prečo Ódor kryje privatizáciu Polície Hamranovou bandou? Prečo kvôli tomu odkýval aj škandalózne odvolanie veľmi mierne pôsobiaceho ministra vnútra Šimka? A teraz úlisne navrhuje odvolanie šéfa SIS z funkcie? Naozaj úradnícky premiér vedomý si krátkeho času vo funkcii by si práve preto nepošpinil meno takýmito škandalóznymi odvolávaniami. Ale Ódor nekoná v medziach krátkeho funkčného horizontu a pre tú perspektívu do budúcnosti sa už nejaká tá hanba znesie! Málokto si všimol, že Ódor už aj verejne naznačil, že sa nechystá po voľbách odísť z vlády, resp. povedal, že jeho vláda po voľbách nemusí nutne hneď skončiť. A ním vedená vláda sa vôbec netvári úradnícky, nerešpektuje svoj časovo obmedzený mandát, ako keby tu mali byť na dlho! Ale to má logiku. „Progresívci“ z rozhodnutia ambasády za plotom „musia“ vyhrať voľby a zostavovať vládu. Ale nemajú ako, lebo okrem komsomolca Šimečku (ktorý bol ako najoddanejší prikyvovač Lajnovej samo-vlády odmenený vysokou funkciou v euro-parlamente) nemajú nikoho, kto by mohol seriózne zastávať akúkoľvek ministerskú funkciu. No tak Čaputová po voľbách dosadí za premiéra komsomolca Šimečku a Ódor sa len presunie na ministerstvo financií. A s odôvodnením, že sa osvedčili, ostane aj väčšina „úradníckych“ ministrov. Veď Šimečkovi „progresívci“ sú predovšetkým ideologickými „revolucionármi z povolania“, tak ako ním bol aj Šimečkov dedo. Praktický výkon vlády je im cudzí, na to potrebujú profesionálov a tých im Čaputová „progresívne“ už dodala.

Nezabúdajme, že tá politická zberba, čo donedávna ovládla Slovensko, sa dostala k moci vraždou Kuciaka a jeho snúbenice. Vraždou generála Lučanského svoju moc upevnili (dodnes sa Kolíková vycapuje v predvolebných replikách, ale raz ju tento škandalózny zločin dostihne). A traja mŕtvi na Zámockej zasa pomohli „progresívcom“ ovládnuť v komunálnych voľbách Bratislavu. Preto sa v tom Čaputová tak vehementne angažovala, dokonca kauzu umelo internacionalizovala a Lipšic ochotne priskočil s vyfabrikovaným obvinením z „terorizmu“!?! Lebo pokojné a mierumilovné Slovensko treba nejako označkovať, dať mu smradľavú nálepku, aby ho bolo prečo zase „progresívne zachraňovať“. Preto naopak päť mŕtvych študentov po autohavárii s Čaputovou nepohlo – nedal sa z toho vytĺcť „progresívny“ politický kapitál. Už som upozorňoval, že od II. svetovej vojny Globalizačná klika z Washingtonu manipuluje voľby po celom svete a kvôli tomu neváha nepohodlných aj zabíjať – v zahraničí (napr. prezidenta Allendeho v Čile), ale aj doma (viď J.F. Kennedy, aj Robert Kennedy). V takej gubernii, akú zo Slovenska urobili prezidentské bábky typu Kisku, či Čaputovej žiadna politická vražda Globalizačnú kliku bolieť nebude. A pokiaľ tu bude Políciu ovládať Čaputovou a Ódorom politicky krytý „Gang štyroch“, páchatelia sa môžu cítiť už vopred bezpečne.

Nateraz sa Hamranov „Gang štyroch“ zameriava na zametanie stôp po ich vlastnej zločinnej činnosti čurillovských praktík a zastrašovanie tých, čo na tie praktiky poukazovali. Ale len čo si takto zabezpečia aspoň na čas beztrestnosť, môžeme čakať aj to horšie, lebo pre zmenu budú musieť svojim politickým tútorom odviesť povinnú službu, pre ktorú proti všetkej logike a zákonnosti vo svojich funkciách ostávajú. Lebo až sa „progresívci“ dostanú k moci, majú zaručenú aspoň na nejaký čas beztrestnosť. Za ten čas ich pozašívajú kde-kade ako policajných atašé a budú len dúfať, že sa na ich špinavosti zabudne.

Toto leto ešte bude horúce…

Podobné články

Piešťanský literárny okruh 2024

Môj už tradičný tvorivý pobyt v Domove Ivana Stodolu v Piešťanoch, ktorý vzorne vedie a udržiava Literárny fond, som už opäť tradične využil na stretnutie