Kde ste, vlastenci? Hamranov „Gang štyroch“ vám s podporou Čaputovej a Ódora kradne vlasť a vy ste ticho?!

   Tak ako som predpovedal pri odvolaní ministra vnútra Šimka, nesvojprávna Barbina z paláca s pomocou kolaboranta Ódora dala voľnú ruku „Gangu štyroch“ (Hamran, Daňko, Juhás a Kišš), aby si sprivatizovali Políciu a tým pádom ovládli zastrašovaním pre nich nepohodlných, ktorí upozorňovali na protizákonné vyčíňanie „čurillovskej mafie“. Hamran vykrikuje, že nesmie byť politicky riadený, ale veď on sám je politický exponent, ktorý politicky zneužíva hlavne NAKA, aby plnil politické zákazky. A tie sú jasné. Čaputová je exponentka „progresívcov“, ktorým ktosi falšuje predvolebné prieskumy, aby nafúkol z komára somára, ktorý bude hýkať ako Lajnová z Bruselu zavelí. Ódor je zasa záložný povolebný premiér!

 

„Gang štyroch“ s „rozviazanými“ rukami

   Právne základy tohto štátu rozkladá organizovaná zločinná skupina, ktorú môžeme nazvať aj „Gang štyroch“. Jeden taký už bol v komunistickej Číne a rovnako si svojvoľne uzurpoval absolútnu moc nad štátom. Oba politické gangy akoby si z oka vypadli!

Všimli ste si na tlačovke, že Hamran obhajoval útok na posledné nezávislé kontrolné inštitúcie štátu (SIS a NBÚ) výkrikmi o rozkrádaní a korupcii v minulosti? Sú to rovnaké falošné floskuly, ako je Matovičova mantra o „mafii“, ktorú už dávno zlikvidovali práve vlády Roberta Fica. Tak Hamran pri bezprecedentnom zatýkaní šéfov SIS a NBÚ vykrikuje tieto floskuly, ale v skutočnosti je celá umelo vykonštruovaná „organizovaná skupina“ obvinená z toho, že si SIS a NBÚ plnili svoju povinnosť a upozorňovali na nezákonnosť a zneužívanie policajnej moci práve Hamranom a jeho komplicmi! Hamran dostal od Čaputovej s Ódorom voľnú ruku, aby stopy tejto doslova protištátnej činnosti „čurillovskej mafie“ zamietli pod koberec a všetkých, čo by na ne chceli upozorňovať zastrašili…

Hamran sa sám verejne usvedčuje, keď cituje akúsi nahrávku, ale jej pôvodca sám priznáva, že bola získaná nezákonne a vôbec nesúvisela s kauzou, do ktorej ju Hamran na tlačovke navŕtal. A tento politický prezident Polície bez hanby tvrdí, že nahrávka, ktorá nemôže byť použitá pred žiadnym súdom, je „dôkaz“?! To by aj nedoštudovaná právnička Čaputová mala rozpoznať ako zjavnú manipuláciu, či ani nie?

Známou „čurillovskou“ metódou tak v kauze „Rozuzlenie“ teraz spatlali absurdné obvinenie umelo skonštruovanej „zločineckej skupine“ ľudí, ktorí sa ani nepoznali a ani nemohli stretnúť, nieto ešte niečo spolu urobiť. Je to klasický „čurillovský“ blábol typu „čo sa babe snilo, to sa babe stalo“. A to všetko posväcuje Lipšicov na každú špinavosť nájomný prokurátor? Zbohom, zdravý rozum! TOTO kryje Čaputová s Ódorom…

Hamran a celá banda, čo ju nazýva „naši chlapci“, mali pred odvolaním Šimka naozajstný strach. Odrazu vyliezali ako šváby na verejnosť (Čurilla, Kysel a i.), aby sa so slzou v oku novinárom posťažovali, aký je ten svet nevďačný, že ich za tie špinavosti, čo napáchali, berie na zodpovednosť. Lenže od Čaputovej dostali nečakanú milosť a už im aj Ódor kryje chrbát. A tak po vzore mafiánov rýchlo zametajú stopy svojho zločinného zneužívania právomoci verejných činiteľov. Tak ako za komunistickej totality šialenec z pozície zástupcu riaditeľa elektrárne nechal v Černobyle vypnúť všetky kontrolné mechanizmy, aj oni zatýkacím násilím a zastrašovaním vypínajú všetky kontrolné mechanizmy tohto štátu. V Černobyle to viedlo ku katastrofe a aj tu hrozí výbuch odporu voči takej očividnej zlovôli. Veď aj „Gang štyroch“ v komunistickej Číne si myslel, že je všemocný a udrží sa naveky. Skončili pred súdom s krutými trestami. Ani zločinné spojenie Čaputová-Ódor-Hamran-Lipšic-Čurilla tu nebude večne. Raz ich spravodlivosť dostihne. Ale na to treba začať konať už teraz a ukázať kto je tu vlastne vlastenec!

A netvárte sa, politickí a stranícki vlastenci, že momentálne Hamranovské podrazy proti strane Smer sa vás netýkajú. Aby ste nedopadli ako ten pán Vomáčka, čo sa komunistov pýtal, kde zmizol jeho sused Koumáček. Ale len dovtedy až zmizol aj Vomáčka. Tie špinavé triky proti kritickým politickým stranám oni nebudú mať zábrany použiť na kohokoľvek. Momentálne ste pre nich „neviditeľní“, ale skúste vystrčiť nos…

Prečo ste ticho, vlastenci?!

   To čo tu kryjú Čaputová s Ódorom je rovnaké ako keby mafiánsky super-boss Černák dostal od nich zelenú, aby vykántril všetkých, čo ho kedy usvedčovali. Veď v prípade generála Lučanského sa to aj stalo! Tentoraz „Gang štyroch“ mafiánskymi metódami prenasleduje a zastrašuje všetkých, čo z titulu svojich funkcií na ich nezákonné praktiky poukazovali.

Zaútočili pod falošnou zámienkou na vedenie SIS, ktoré prinášalo dôkazy o ich protištátnej činnosti v záujme politických dobrodruhov okolo Matoviča.

Zaútočili teraz pod falošnou zámienkou na vedenie NBÚ, ktoré prišlo k rovnakým záverom.

Zatkli dokonca dvoch príslušníkov policajnej inšpekcie, ktorí na základe týchto signálov vyšetrujú celú túto policajnú mafiu!

Opätovne sa mstia Kaľavskému, ktorý si splnil svoju občiansku povinnosť a odhalil policajnej inšpekcii detaily čurillovských zločinných praktík, ktoré som opísal v mojej najnovšej knihe „Slovensko – raj kajúcnikov, spravodlivosť podľa Matoviča“.

A z jednej vody sa mstia aj Pčolinskému, ktorý naivne upozornil ústavných činiteľov na masívne zneužívanie Polície na politické účely. Naivne preto, že Čaputová ani prstom nepohla nielen, aby tomu zneužívaniu zabránila, ale sa ešte aj prizerala ako sa čurillovská mafia krytá Hamranom Pčolinskému pomstila nezákonnou väzbou, ktorú nakoniec zrušil súd, rovnako ako jeho vykonštruované obvinenie!

Jediný z bývalej vládnej koalície to pomenoval presne (čuduj sa svete!) Boris Kollár! Ten jediný išiel na koreň veci, kým Robert Fico sa vydal falošnou stopou, že Čaputovú s Ódorom „Gang štyroch“ o svojich mafiánskych praktikách vopred informuje. Hamran si už dnes dovolí robiť na vlastnú päsť každú špinavosť a ešte akoby bokom nakydať na Generálnu prokuratúru, ktorú jedinú ešte neovládli.

Cez Lipšica ovládli Špeciálnu prokuratúru.

S kolaborantom Mazákom majú zaistnú nefunkčnosť Súdnej rady.

Na Špecializovanom trestnom súde im verne slúži Hrubala a mužatka Záleská.

Ovládli brutálnou likvidáciou tím „Oblúk“ na čele so statočnou Dianou Santusovou a následne aj celú Inšpekciu PZ SR.

Vybraní jedinci v NAKA im slúžia ako politická polícia.

Vážení vlastenci, kradnú aj vám za bieleho dňa pred očami vlasť a vy na to len nemo hľadíte, ako teľa na nové vráta?

Teraz sa ukazuje, kto je tu vlastne vlastenec. Prihlásiť sa na kandidátsku listinu do predčasných volieb nie je žiadne vlastenectvo. Je to politický kalkul. A snáď vám už došlo, že vás do žiadnych veľkých médií nepustia! Chcú, aby ste robili presne to, čo robíte – veľkohubo „vlastencovali“ a nerobili nič. To sa mienite prizerať ako z Roberta Fica robí súčasná politická zberba typu komsomolca Šeligu, či bankrotárky Remišovej s pomocou extrémistickej žltej tlače fackovacieho panáka? Veď to čo robí Čaputová s Ódorom je jasné vlastizradné konanie. Tak prečo mlčíte? Ešte vám nedošlo, že jediná cesta, ako sa môžete dostať do médií, je postaviť sa pred prezidentský palác a tej Barbine vykričať všetko, čo doteraz napáchala? Ako to, že ešte nie ste pred Úradom vlády a nevoláte kolaboranta Ódora na zodpovednosť? Kde ste zalezení, že vás nevidieť pred Policajným prezídiom a neburcujete občanov, aby sa postavili Hamranovskému „Gangu štyroch“?

Naozajstný vlastenec nevajatá, ale koná! Veď práve na tých demonštráciách by sa ukázalo, či ste ako vlastenci vôbec schopní sa za túto vlasť aj osobne postaviť a koľko vás vlastne je? Mudrovať niekde za bukom o vlasti, to vás do parlamentu naozaj nedostane. Tak buď konajte, alebo nebalamuťte občanom Slovenska hlavy rečičkami o vlasti…

 

Podobné články

Piešťanský literárny okruh 2024

Môj už tradičný tvorivý pobyt v Domove Ivana Stodolu v Piešťanoch, ktorý vzorne vedie a udržiava Literárny fond, som už opäť tradične využil na stretnutie