Predstavujeme „Laboratórium dlhovekosti“

Laboratórium dlhovekosti

Krátke rady pre dlhý život

Táto kniha nadväzuje na knihy „Návod na dlhovekosť“ (2009) a „LABORATÓRIUM“ (2022), kde autor zužitkoval svoje vedomosti vedca, ktorý mal dlhovekosť priamo v náplni svojho výskumu, aj s efektom mladnutia. Ako vedec tak získaval informácie z celé ho sveta, ktoré u nás nemá kto spracovať (jedinú redaktorku venujúcu sa vede v Slovenskom rozhlase prepustili už pred viac ako desiatimi rokmi) a tak ich spopularizoval v pravidelnej rubrike „Laboratórium“ v mesačníku Slovenské pohľady od roku 2012 do roku 2021.

Kniha je dostupná len na https://obchod.infovojna.bz/produkt/gustav-murin-laboratorium-s-podpisom-autora

Nájdete tu najnovšie poznatky o vplyve našich stravovacích návykov na zdravie, prekvapujúce poznatky o jednotlivých potravinách, povzbudenie pre kávičkárov, varovania odborníkov k medializovaným „dobrým“ radám v módnych trendoch stravovania a prevencie, paradoxy cvičenia a návod na cvičenie v posteli, dôležitá pomôcka mliečnych baktérií v kapsulách, alternatívnu náhradu joggingu, nový pohľad na liečiteľstvo, ale aj to podstatné o zdravom spánku a sile dobrého slova.

Viac v kapitolách:

Zachráňte svojho muža!

Prečo vlastne starneme?

Sme to, čo jeme?

Paradoxy zdravej výživy

ZDRAVIE NA TANIERI

Láska je nesmrteľná!

Slovo pomáha prežiť

Nejedzte odpadky!

Cesty k dlhovekosti

Hodnoty, čo pretrvajú

Kto je zvedavý, nestarne!

Na cestách mladneme!

Samota je zlodej!

Prevencia je lacnejšia

Spite vždy sladko!

Rekordéri dlhovekosti

Hľadanie našej rovnováhy

                                                                                   

Podobné články

Piešťanský literárny okruh 2024

Môj už tradičný tvorivý pobyt v Domove Ivana Stodolu v Piešťanoch, ktorý vzorne vedie a udržiava Literárny fond, som už opäť tradične využil na stretnutie