MOTÍV ATENTÁTNIKA PREKVAPUJÚCI!

Ale len pre toho, kto nepozná históriu. Veď aj preto zlyhali „preventívci“ ochranky, pretože atentátnik nezodpovedá profilu SÚČASNÉHO útočníka!!! Ale perfektne zodpovedá profilu, ku ktorému je kľúčové slovo HÉROSTRATOVSKÝ syndróm (viď podrobne TU)!

To je ten pôvodne neznámy, tuctový chlapík, ktorý v roku 356 pred n. l. zapálil Artemidin chrám v Efese, jeden z divov sveta, aby sa jeho meno dostalo do histórie!!!

Bolo mu v podstate jedno, čo spácha, len aby to otriaslo svetom a on vstúpil do dejín.

A teraz si to porovnajme s tým našim spotvoreným Cintulom:

Píše uletené básne, ktoré nikoho nezaujmú.

Vstúpi do veľkej spisovateľskej spoločnosti, kde sa nedeje nič svetoborné a svetosláva tu nehrozí.

Založí vlastný literárny klub Dúha v dobe, kedy literárne kluby ledva prežívajú a nikoho, okrem pár členov, nezaujímajú.

Dá sa na Gándhiovský „boj proti násiliu“, ale ani tí Slovenskí branci ho nepočúvajú. Navyše je to marginálna skupinka, kde si slávu neurobí.

Dá sa na politický aktivizmus a kdesi poskakuje s transparentom proti Robertovi Ficovi, ale tiež bez väčšej odozvy verejnosti a už vôbec nie médií.

A on predsa chce, aby o ňom svet vedel! Ale ten ho ignoruje a roky mu bežia…

Veď jeho ambície na sebaprojekciu sú nebotyčné. V jednej básni sa sám charakterizuje ako „rebelant, burič. Človek skazený, / dobrom a zlom hýbem na zemi“.

A odrazu príde „spásna“ myšlienka.

Už roky nasadzujú psychopati, ako Matovič, výnimočnému slovenskému štátnikovi Robertovi Ficovi „psiu hlavu“. Matovič na túto tému priam besnie, hlavne keď prestane brať lieky.

A jeho nohsledi sa predháňajú, aby ešte pritvrdili. Za všetko vinia a okydávajú Roberta Fica tými najabsurdnejšími nálepkami.

Už len ten nezmysel o „mafii“, ktorú práve jeho vlády kompletne zlikvidovali, ako sa ukazuje v knihe „Mafia na Slovensku – stručné dejiny zla“.

A nakoniec s tichou podporou „progresívnej“ prezidentky Čaputovej, a tá to robí na tiché želanie zločinnej kamarily pani Lajnovej z Bruselu, sa dokonca pokúšajú Roberta Fica kriminalizovať.

Súpis toho zločinného zneužitia moci je v knihe „Slovensko – raj kajúcnikov“. Tá vyšla aj v aktualizovanej elektronickej verzii (viď TU).

Celé Slovensko je traumatizované týmto brutálnym porušovaním právneho štátu a tých obetí zločinného konania Matovičovcov je viac. Dôjde to až po násilnú smrť nevinného generála Lučanského v rukách Kolíkovej, Mikulca, Naďa, mužatky Záleskej a jej milenky Tódovej, Kysela, Čurillu a celej ďalšej zberby poskokov zla.

 

Lenže neuspejú…

A v tejto chvíli sa zjaví „výsadkár z Bruselu“ a s novou silou sa pustí do špinenia Roberta Fica. On je na to totiž školený, ako na to upozornil poslanec Blaha (viď po kliknutí TU).

A tento Šimečka III. po vzore svojho deda stalinistu (viď TU) ide podľa scenára „farebných revolúcií“, kde je prvotným cieľom nasadiť vybranému legitímne zvolenému politikovi „masku nepriateľa“, niekoho, kto je ne-človek a teda môže byť odstránený! Preto je dobré použiť čokoľvek, aj vyslovené lži, pretože tak to hovorí manuál školení na takéto prevraty špecializovaných mimovládok platených spoza oceánu a kontrolovaných u nás ambasádou za plotom (viď po kliknutí TU).

A tak Šimečka klame, klame a zase klame.

A na každé klamstvo zvoláva demonštrácie, kde sa agresivita účastníkov stupňuje.

Po prvýkrát za desaťročia sa tá agresivita prejavuje už aj v prostriedkoch hromadnej dopravy, kde najagresívnejší cestou na Šimečkovské demonštrácie terorizujú cestujúcich výkrikmi nenávisti proti Robertovi Ficovi. A v TV Markíza zámerne vybraným príspevkom z demonštrácie „ponúkajú“ ako „riešenie“ ZABITIE Roberta Fica (viď po kliknutí TU).

Jedno zo Šimečkových demonštratívnych  klamstiev na ukážku si môžete prečítať TU aj s vyvrátením toho nezmyslu. Ale na hejtovanie proti Robertovi Ficovi to stačí…

Šimečka stráca kontrolu nad tým, čo sám spustil, a tak sme sa už pred pár týždňami na jednej z ním vyprovokovaných demonštrácií dozvedeli verejné vyjadrenie na kamery od mladého „progresívneho“ účastníka, kde jasne povedal, že jediným riešením volebného neúspechu „progresívne“ komsomolskej strany je nová SMRŤ, tak ako v prípade Kuciaka a jeho snúbenice, pretože to spôsobilo PUČ proti predošlej legitímnej vláde Roberta Fica! Také „progresívne“ jednoduché (viď viac TU)…

A Šimečka ako vzorne školený komsomolec besnie ďalej až Roberta Fica nazve HITLEROM????????!!!!!

Robert Fico ak skúsený štátnik varuje, že tu už ktosi vyzýva na politický atentát. Vystihol to presne aj s úlohou už celkom bez etických zábran hejtujúcej žltej tlače – SME-čka, denníku N-ádor (nikto ho nečíta, ale jeho porušenia novinárskej etiky sponzorované ESET-om za americké kšefty, sa šíria verejným priestorom ako metastázy), týždeň a aktuality.sk.

 

 

No a tu môžeme nájsť ten pravý impulz, to veľké „osvietenie“ nášho slovenského Hérostrata.

Veď tento Šimečka ho vlastne verejne ponúkol, aby urobil Cintulovský „hrdinský čin“ a Slovensko pre Ficom-Hitlerom „zachránil“!

A navyše je to v slovenských dejinách neprehliadnuteľný čin, ktorým sa zapíše už navždy do histórie…

A nešťastie je hotové.

Čo to ešte potvrdzuje? No predsa fakt, že za veľmi podozrivých okolností sa ktosi (z proti-Ficovskej centrály v TV Markíza?!! ako je to vôbec možné?!!) dostane krátko po atentáte k nášmu Hérostratovi, aby sa ten zapísal do dejín aj svojou obhajobou. No on presne zopakuje výber zo Šimečkovských „progresívnych“ demonštračných klamstiev. A medzi nimi (to je tá Šimečkovská škola) aj vyslovený nezmysel o odvolaní Mazáka. S tým nemala vládna koalícia nič spoločné. Bola to vnútorná záležitosť sudcovského stavu, ktorý sa tak očistil od kolaboranta tých najväčších zvrhlostí v súdnictve (viď po kliknutí TU), aké kedy Slovensko zažilo v réžii Matoviča, Kolíkovej, Hrubalu a ďalších exponentov koalície zloby.

 

 

A tak nášmu Hérostratovi stačilo len stlačiť spúšť a tak vstúpiť už navždy do dejín.

Má 71 rokov a trestu sa nebojí, lebo splnil svoje životné „poslanie“.

Dôkazom jeho Hérostratovského motívu je, že svoj čin neľutuje a nikdy neoľutuje.

Veď Šimečka (ktorý sa teraz spolu s Čaputovou, Matovičom a celou tou zberbou hejterov naoko farizejsky „hrozia“, čo vyprovokovali) mu raz iste dá rozhrešenie.

Uvidíte, zo žltej tlače (a už to nimi intoxikovaní vyslaní redaktori BBC skúsili) sa ešte dozvieme, že Robert Fico si za tento brutálny čin nenávisti môže vlastne sám?!!!

História sa aj tu opakuje. Tak ako za Mečiara bol únos prezidentovho syn „samoúnos“, hrozba bombového útoku na míting KDH bol vraj práca KDH… Metódy lží sa nezmenili. Len ich nositelia.

Na Šimečku sa Cintula-Hérostatos môže spoľahnúť. Veď mu dal „hrdinský“ dôvod strieľať na najúspešnejšieho a najpopulárnejšieho slovenského predsedu vlády…

Veď už krátko po doskoku na našu politickú scénu bruselský výsadkár Šimečka vyhlásil:

A to „progresívne“ dosiahli…

Podobné články

SLÁVNOSŤ pamätí seniorov

Už po štvrtýkrát sme sa v Obecnej záhrade v Rači zišli pri prezentácii tentoraz desiatej a jedenástej publikácie projektu OZ „Pamäti a spomienky“. Oslávencov, ich

Piešťanský literárny okruh 2024

Môj už tradičný tvorivý pobyt v Domove Ivana Stodolu v Piešťanoch, ktorý vzorne vedie a udržiava Literárny fond, som už opäť tradične využil na stretnutie