CANDEE APPLES ukazuje Najkrajšie prsia Západu

Candee Apples

Candee Apples je umelecké meno dámy, ktorá svojou skvostnou postavou dobyla doteraz pravdepodobne najviac ocenení vo svete amerického show-biznisu.

Zvíťazila v súťaži Model roku.

Získala dva krát titul „Nude Entertainer“.

Je Miss Continental.

Stala sa Miss New Blond USA.

Jej show je uvádzaná titulom „Best Chest in the West“ (Najkrajšie prsia Západu). Na jej profesionálnej vizitke sú však aj ďalšie lákavé oslovenia – Cover Girl, Centerfold, Hustler´s Busty Beauties, Cheri, Hooters a Hot Legs.

Candee Apples
Candee Apples

Candee Apples doteraz vystúpila v 250-tich mestách celého sveta. Nevyhla sa dokonca ani Moskve, kde jej vystúpenie zožalo búrlivé ovácie zbohatnutých mladých mužov, o ktorých kontách i ich pôvode si Candee nerobí žiadne ilúzie. „Viete, bolo to tam poriadne cítiť,“ hovorí Candee, „peniazmi“, dodáva so smiechom. Po jej show v americkom meste Iowa City, kde som bol na spisovateľskom štipendiu, som ju oslovil na stručný rozhovor. Bolo to aj preto, že jej skutočné meno je Halyna a pochádza z Ukrajiny…

Obdiv mužov považuje Candee za prirodzenú súčasť svojej práce: „Každá žena chce vedieť, že je žiadaná. To je tá vášeň akou sa vyznačovala napríklad Marylin Monroe – byť zmyselná, sexy a free. A je jedno, či vám takúto poklonu zloží neznámy muž, alebo váš manžel.“ Candee však striktne oddeľuje svoju profesiu striptérskej hviezdy od súkromia. V jej show sú stredobodom pozornosti jej obdivuhodné prsia. A v súkromí? „Čo sa týka mojich pŕs, keď sa obliekam na nejakú spoločenskú udalosť, ale aj behom dňa, som veľmi konzervatívna. Je pravda, že moje prsia používam, ako nástroj v show biznise. A žijem si vďaka nim celkom dobre. Ale to, čo mimo show snáď zaujme na mne mužov, je skôr tvár, vlasy alebo spôsob konverzácie, ktorú obľubujem. V súkromí nevystavujem svoje prsia na obdiv, ako pri show.“ Možno by niekoho zaujímalo nakoľko si Candee cení tento svoj „pracovný nástroj“. Hoci sú Američania vo veci financií tradične málovravní, Candee sa nijako netají tým, že si svoje prsia dôkladne poistila na vysokú čiastku. A neváhala prezradiť aj sumu. Je to rovný milión dolárov!

Aj keď sa rozhovor točil okolo viacerých tém, predsa sa bolo ťažké vyhnúť dôvernej otázke: „V Spojených štátoch má už takmer dva milióny žien umelé implantáty pŕs. Iste mnohého návštevníka Vašej show napadne, či krása Vášho poprsia nestojí na takejto chirurgickej výpomoci. Aká je pravda?“ Keďže na začiatku stretnutia Candee Apples sľúbila odpovedať úprimne na každú otázku, nezaváhala ani tentokrát: „Ja uprednostňujem ukázať to, čo mám od Prírody. To je prirodzené!“ A hneď dodáva: „Moje prsia patria len mne, pochopiteľne, ale pri svojej show som pochopila, že sú mojím osobným tromfom pre získanie peňazí. Sú mojou tajnou zbraňou, keď ju potrebujem použiť!“ A aby sa čitatelia mohli presvedčiť o pravdivosti jej slov, posiela Candee Apples jednu nezištnú ukážku jej tajnej zbrane. Zásah je istý!

Gustáv Murín

Podobné články

August, 21., 1968 v Amerike

Celú noc prelietavali nad nami lietadlá. Mal som necelých desať rokov a žiadnu potuchu o politike, ale vedel som, že niečo nie je v poriadku.

Americký 1. máj

Začalo „to“ vo výťahu v banke, kde nám mali otvoriť osobné účty. Zasekli sme sa. Naša patrónka Mary vyhlásila, že sa to stáva len výnimočne. Cestou