Paradox klimatických tliachaní v Dubaji a snehovej kalamity v Európe

Ako keby to Veľký Cynik plánoval na výsmech všetkých tých „záchrancov Zemegule“ v Dubaji. Oni nám hrozia Globálnym oteplením a pri takomto „oteplení“ môžete v tých istých dňoch v Európe lokálne aj zamrznúť. To nie je žart. Prvou obeťou mimo bezdomovcov je už 14-ročné dievčatko v Poľsku!

Česko, Bulharsko, Nemecko sú zavalené pod nánosmi snehu, v Nemecku cestujúci strávili noc vo vlakoch uviaznutých v snehových závejoch! Čiastočne to ako kalamitu vnímame aj u nás. To je to Globálne oteplenie, ako nám ho sľuboval u nás už pred rokmi profesor Lapin. Ten predpovedal, že už dnes budeme na Orave pestovať banány?! A on bol aj medzi prvými „bojovníkmi“ proti kravským prdom a hnojiskám, ktoré tu už nemáme desaťročia.

Pripomína to komunistický „boj za mier“, kým neostane kameň na kameni… Západné demokracie zlyhávajú v tom, že politici majú po svojom zvolení relatívne krátku dobu, aby nielen vládli, ale aj zvládli aktuálne problémy. Preto sa uchyľujú k okázalým, ale krátkodychým riešeniam od mantinelu k mantinelu a neberú do úvahy dlhodobé následky. Príkladom je španielska vláda, ktorá na módnej vlne najskôr fotovoltaickú výrobu elektriny vyvolala a finančne podporovala, aby ju neskôr zrušila ako pridrahú. Všetko je za niečo, každý zásah do Prírody sa vracia ako bumerang. Veterné elektrárne vydávajú chvením lopatiek ultrazvuk, ktorý odstrašuje všetko živé v okolí. Po konci životnosti nevedia, čo s nimi tak ich bez úžitku zahrabávajú do skládok! Slnečné elektrárne zaberajú priveľké plochy úrodnej pôdy. Rovnako je to s preferovanou repkou olejnou. Elekro-mobilita sa ukazuje ako elektro-debilita s obrovskými problémami v prevádzke v zime (a vôbec v použití klimatizácie), ohrození posádky pri zlyhaní niektorého elektro-článku, ale aj požiarovosti, ktorá má hrozivé rozmery. Pripomína to Maovu kampaň na zabíjanie vrabcov, lebo vraj ujedali Číňanom z úrody. Vrabcov teda vybili, no a tým sa následne premnožil hmyz, ktorý tú úrodu zničil úplne. Nás momentálne vedú pohrobkovia Maa preoblečení za neo-liberálov…

 

Obrovský klimatický podvod!

   Mimochodom my sme ešte stále v malej globálnej zime hlboko pod teplotným priemerom celých tisícročí!!!

No a že tu máme kalamity – lokálne privysoké zrážky, lokálne suchá, lokálne veterné smršte? To všetko nám už v roku 2000 na environmentálnej konferencii v Bruseli vysvetlil nositeľ Nobelovej ceny. Tie dramatické lokálne katastrofy sú totiž logickým sprievodným javom takejto globálnej zmeny. Prechod od jedného systému k druhému je nevyhnutne turbulentný. Ale to vôbec nedokazuje, že tá klimatická zmena a jej sprievodné znaky sú spôsobené ľudstvom, naopak.

Aj ideológom GreenDeal dochádza, že nás tým nezmyslom, ktorý niekto nazval „Veľký švindel Globálneho oteplenia“ (The Great Global Warming Swindle) nemôžu dlhodobo kŕmiť a tak „Globálne oteplenie“ premenovali na „Klimatické zmeny“. Ale my sme sa učili, že „zmena je život“ a ak sa im bránime, bránime sa aj životaschopnej budúcnosti? Už ich obľúbená fráza o „udržateľnosti“ dýcha katastroficky, ako keby sme sa mali zubami-nechtami mali držať nad priepasťou. Lenže Európa posledné desaťročia výnimočne prosperovala, prečo inak by sa sem hrnula tá migračná tsunami? Európa je však naozaj v ohrození – vynútenými „záchranným“ opatreniami, ktoré nás pripravujú o lacné zdroje energie. A keď sa toho predsa len niektorá vláda nechce vzdať, tak washingtonská klika zariadi teroristický útok na energovod, ako je NordStream2.Všetko, čo sa dnes deje cez Bruselskú spojku Lajnovú je v réžii tejto Washingtonskej kliky alias Deep State, krytej navonok senilným a morálne skorumpovaným Bidenom.

Celá tá „uhlíková“ hystéria je popretím zdravého rozumu, kde dominuje „progresívna“ ideológia. Oprávnene hovoríme o hystérii, veď Vám Tatra banka hrozí, že bude sledovať Vašu „uhlíkovú stopu“ a bude Vás za prekročenie jej z prsta vycucanej hranice trestať pani Lajnová cez komsomolcov typu Šimečku v Bruseli! Pritom (ako sa každý môže dočítať na Internete) „CO2 vzhľadom k skutočnosti, že je ťažší ako vzduch, sa nachádza v nepatrnej koncentrácii  v blízkosti povrchu  Zeme a týmto javom je zabezpečená existencia života na zemeguli. Bez  potrebnej koncentrácie CO2, vody a UV lúčov by nemohla prebiehať fotosyntéza, produktom ktorej je O2 a rastlinná  hmota, teda prvý článok potravinového reťazca?!! Vzhľadom k horeuvedeným nespochybniteľným faktom je tiež vylúčené, aby CO2 vstupoval do skleníkového efektu, ktorý by mal byť údajne príčinou klimatických zmien. Jediný ʺargumentʺ stúpencov GreenDealu, že vraj 98,5% klimatológov považuje CO2 za príčinu klimatických zmien, je zjavne vymyslený. Takéto tvrdenie o rozhodujúcom negatívnom  vplyve CO2 na klímu popiera fyzikálne a biologické zákony. O podstate problému však títo nevzdelaní GreenDeal fanatici nie sú vôbec schopní diskutovať, iné argumenty nemajú.“

 

Anafylaktický šok Európy

   Západní politici už prišli na to, že najlepšie sa masy ovládajú, keď sú v ohrození. Vyskúšali si to na pandémii, ktorú režírovali tak, že ich „záchranné“ opatrenia mali viac obetí, než samotný Covid. Prehnaná obranná reakcia organizmu, ktorý vedie až k jeho smrti, sa volá anafylaktický šok. Ten nám ordinujú takí „vzdelanci“ ako gynekologička pani Lajnová, ktorej sa pre jej korupčné správania radi v Nemecku zbavili. Ona potrebovala vyhysterizovať covid-propagandu, aby potom tajne uzavrela s Pfizerom „zmluvu tisícročia“. Tak utajenú, že jej obsah sa nedozvedeli ani euro-poslanci, hoci o to žiadali. Opačným príkladom je Švédsko, kde sa rozumne ubránili extrémistickým experimentom a počkali si na kolektívnu imunitu tak ako to učí epidemiológia už desiatky rokov. Lenže na politicky nezávislých vedcov v Bruseli nedajú, dokonca im nedajú ani šancu oficiálne prehovoriť. Veď to poznáme.

Tá umelo vyvolaná GreenDeal hystéria má už následky, keď na lokálnej klima-konferencii v USA jedna poslucháčka dostala záchvat, že globálne oteplenie musíme zastaviť ihneď (?!), lebo inak budeme jesť vlastné deti?!! A k tomu len tak mimochodom dodala, že ani „vybombardovanie Ruska“ vraj nepomôže. No veď je to jasné – ak niekto zámerne šíri stav bytostného ohrozenia, nájde sa slaboduchá duša (Grétka je vzorom), ktorá to zoberie vážne a začne blekotať také nezmysly, že to zaskočí aj politických pôvodcov takejto kampane globálnej paranoje.

Spomínate si ako všetky svetové médiá (a tie naše nezaostávali) jačali o ozónovej diere?! V Austrálii vraj kvôli tomu mali oslepnúť celé stáda oviec! Ale už nejačia, lebo sa ukázalo, že je to normálny cyklický jav, tak ako je zmena klímy normálny cyklický jav.

V praxi si anafylaktickú „záchranu“ nanucovanú pani Lajnovou a jej bruselskou kamarilou práve v týchto zimných mesiacoch „užívajú“ všetci tí, ktorým kotle kolabujú vďaka náhrade ruského lacnejšieho a ekologickejšieho plynu za Lajnovou nanútený ten nórsky. A tak nám „záchrancovia Zemegule“, čo v týchto dňoch tliachali v Dubaji, chystajú ďalšie anafylaktické šoky, kým klíma si pôjde svojou tisícročnou osvedčenou cestou. Len Macron, a aj naša skládková Zuzanka, budú mať pekné selfíčka z krajiny, ktorá žije z exportu fosílnych palív, a Veľký Cynik sa dobre baví na tom, ako tam takíto klimatickí klauni predvádzajú cirkus jalových rečí proti tým istým fosílnym palivám.

Poučenie je prosté – bráňme sa zamrznutiu uprostred „Globálneho oteplenia…“

Podobné články

INDICKÝ FESTIVAL FARIEB

Na jar 2024 tento festival oslavujúci práve pestré farby jari zavítal aj do Bratislavy. Veľvyslanectvo Indie na čele s pani Veľvyslankyňou, J.E. Apoorva Srivastava, pripravilo

Čína na pohľad, aj na dohľad

Pre našinca je Čína príliš vzdialená. Vybrať sa tam je ako obísť Zemeguľu. A tak sa oni vybrali k nám. Je skutočne príkladné, že Čína

Ras-Al-Khaima, zabudnite na Dubaj?

O Dubaji každý z nás už iste počul a mnohí tam boli aspoň ako pasažieri diaľkových letov, keďže je tu obvykle medzipristátie. Ale o najsevernejšej