FEMINIZMUS AKO TRETIE ZLO

Čo môže byť symbolickejší dar k vlastnému jubileu, než keď si autor aj sám venuje dho pripravovanú novú knihu.

Gustáv Murín, oslávil svoje 65-te narodeniny v kruhu svojich priateľov a verných čitateľov krstom už 72 knihy s provokačným názvom FEMINIZMUS AKO TRETIE ZLO.

Témou sa začal zaoberať už po roku 1989, kedy feminizmus u nás nastupoval, a jeho zásadná štúdia (ktorá dala názov aj knihe), vyšla už v roku 2008 a tvorí prvú tretinu knihy.

 

Milo prekvapila osobne upečená dorta

 

Druhá mapuje aktuálnejšie absurdity kampane MeToo a tretia časť knihy rozoberá výsostne aktuálnu tému „Prečo muži nelovia“.

Knihu pokrstili sladkými písmenkami bývalý vydavateľ a dnes predseda Výboru NR SR pre kultúru a médiá, Roman Michelko, a známy choreograf Jaroslav Moravčík. Reportáž z krstu je TU.

Krst knihy s úsmevom

Kniha iste zaujme už prvým tvrdením, feminizmus sa nezastáva všetkých žien, radikálne lesbičky v americkej centrále hnutia považujú naopak až 98% žien za zradkyne. Preto v USA silnie aj hnutie „Nie som feministka“.

 

Kniha v rukách hostí

 

Viac sa dozviete v knihe, ktorá začína slovami:

Feminizmus si podobne ako marxizmus-leninizmus vytvára svoj celkom osobitný, vnútorne uzavretý systém bludov, opentlených vlastným slovníkom, ktoré majú bez ohľadu na realitu ospravedlniť neospravedlniteľné excesy tejto totalitnej ideológie. Už prvým príkladným klamstvom je, že feminizmus sa zastáva všetkých žien. Podrobnosti v kapitolách:

Čo je feminizmus

Feministická show na haluškový spôsob

Feminizmus proti rodine

Keď materská láska zraňuje

Lesbicimus ako východisko?

V Jarovi Moravčíkovi prebudila pandémia veľmi zručného veršotepca, aj tentoraz oživil slávnosť vlastnou príležitostnou básňou

 

Ako feministkám haraší

Lavína sexuálnych obvinení – niečo tu nesedí

Lavína sexuálnych obvinení – festival bizarností pokračuje

Lavína sexuálnych obvinení – ide o život!

Prečo muži nelovia?

Majú muži ako loviť?

Majú muži koho loviť?

Sú muži ešte mužní?

Všetko je inak

K zásadným poznatkom autora je marxistický pôvod feminizmu potvrdený citáciami z klasických prác oboch totalitných ideológií.

 

 

Podobné články

MOTÍV ATENTÁTNIKA PREKVAPUJÚCI!

Ale len pre toho, kto nepozná históriu. Veď aj preto zlyhali „preventívci“ ochranky, pretože atentátnik nezodpovedá profilu SÚČASNÉHO útočníka!!! Ale perfektne zodpovedá profilu, ku ktorému

MAFIÁNI A ŽENY

Je to večná téma zhutnená v divadelnej hre, muzikáli aj filme vždy s rovnakým názvom „Kráska a zviera“. Vo filmovom extréme sa nájde dokonca aj kráska, čo sa zamiluje