Halló, primátor Vallo!

Primátor Vallo nám ako nový komsomolec „ZMENY“ na čele hlavného mesta Slovenska už v polovici septembra dramaticky predviedol ako vážne sa stará o naše zdravie.

V snaživom PREDSTIHU uvalil (po kliknutí citát) pandemické opatrenia na Bratislavu ešte skôr, než mali oficiálne vojsť do platnosti.

Tým zarezal za živa turistiku v tomto meste.

A DNES, 21.10., čo to nevidíme?

 

Vallo-party 2
Vallo-party 2

Do Mestského divadla sa na 17:00 schádzajú zjavne hostia na akési UTAJENÉ podujatie, kde len pri vchode je viac ako 6 účastníkov, nehovoriac o zákaze VŠETKÝCH spoločenských akcií.

A aby si ten panský špás na drzovku nám všetkým naozaj užili, vchod do divadla a vstup hostí strážia DVAJA mestskí policajti!

Tých policajtov, ktorých je NEDOSTATOK a Mestská polícia je na polovičnom (po kliknutí citát) počte, zamestnáva utajená Vallo-párty.

Pán primátor nemohol o niečom takom nevedieť.

Vallo-party 3
Vallo-party 3

Zoznam na podujatie mal najmenej tri strany mien pozorne kontrolovaných mladými kontrolenkami. Títo organizátori arogantne odmietli prezradiť o čo ide, a tento mestský policajt drsne odháňal zvedavcov!

Keď som sa preukázal novinárskym preukazom a slušne sa opýtal o čo ide, vysmiali ma. Márne som sa opakovane pýtal.

Ešte sa na tom s utajenými organizátormi dobre zabávali.

Veď má uniformu, čiapku, zbraň a plat z našich daní. A k tomu túto zábavu!

Takže čo, zmeníme staré rímske porekadlo „Čo je dovolené Bohovi, nie je dovolené volovi“ na „Čo je dovolené Bohovi, to je dovolené Vallovi“?

Primátor rovný Bohovi, to tu ešte nebolo!

 

P.S. AŽ NA DRUHÝ DEŇ mi na FCB jedna poslankyňa napísala, že vraj išlo o vopred ohlásené testovanie poslancov pred mestským zastupiteľstvom nasledujúceho dňa.

A ja sa pýtam:

1. Ak to bolo čokoľvek s vedomím primátora, tak prečo mi to ako novinárovi zatajili? Riadne som sa preukázal, ale oni svorne držali bobríka mlčania, ako keby išlo o UTAJENÚ akciu! Ešte sa na tom dobre zabávali!
2. Do budovy vstupovali aj DETI, celé rodiny (ako môžete vidieť na foto-dokumentácii). To vážne chcete tvrdiť, že na zasadnutí mestského zastupiteľstva chodia celé rodinky. ako na piknik? To snáď NIE.
3. Čo je to za nezmysel robiť test DEŇ dopredu, keď sa dotyčná osoba môže infikovať nasledujúce hodiny PO teste? Veď už existujú rýchlo-testy. To pán Vallo nevie? Futbalový klub Dunajská streda ich zavádza pre fanúšikov.
Tak o čom je toto všetko, pán primátor?
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on reddit
Share on tumblr
Share on google
Share on email

Podobné články

Pomník III

Unikátny pamätník v Starom Tekove

Už viac ako štvrťstoročie v tejto obci ponúka nielen pohostenie reštaurácia Bažantnica. Okrem dobrého jedla a pozornej obsluhy je tu aj unikátna zbierka vyradenej vojenskej techniky. Vďaka

Obrázok

Petícia českých lekárov

Pokračování petice lékařů, v dubnu 2021 přijaté Petičním výborem parlamentu, a poté ignorované Preambule: Tato výzva je výsledkem konsensu lékařů praktických oborů i zástupců z

Titulka

Semerovo – príkladná dedina

Semerovo je dedinka s 1 401 obyvateľmi ležiaca 20 kilometrov na východ od Nových Zámkov neďaleko obec Dvory nad Žitavou. Koniec leta tam oslávili parádnou zábavou, kde