Upútavka na exkluzívnu premiéru 1. časti minisérie TV dokumentov o slovenskom podsvetí

Obálka, predná

Na portáli InfoVojna uvidíte exkluzívne odpremietanú minisériu TV dokumentov o slovenskom podsvetí „Mafiáni na Slovensku“.

Prvý diel je o elitnom katovi slovenského podsvetia, Jozefovi Roháčovi alias Potkanovi, či Zubárovi.

 

Vo svojej nedávno vydanej knihe „Mafia na Slovensku – stručné dejiny zla“ mapuje spisovateľ Gustáv Murín mafiánske udalosti a ich aktérov v rokoch 1990 až 2021. Toto obdobie dokladuje autentickými svedkami a obrazovými dokladmi aj mini-séria TV dokumentov, ktorej je autorom i producentom. Prvý diel bude mať premiéru na portáli InfoVojna v piatok, 28. 4. 2023. Dokument je zostavený z unikátnych, dodnes nezverejnených a teda neznámych  svedectiev priamych účastníkov, vyšetrovateľov, ďalších policajtov v utajení i novinárov a originálnych ilustračných záberov. Mnohé z týchto svedectiev už nikto nezopakuje, keďže vznikli v priaznivej dobe, kedy sa mnohí svedkovia chceli vyrovnať s rozprávkami o dobrom mafiánovi v knihe Mikuláša Černáka. Minisériu uvádza uvádza známy český herec Marek Vašut ľubozvučnou slovenčinou. Tu je trailer k mini-sérii, ako ochutnávka toho, čo Vás už tento piatok privedie na krvavú stopu, čo po sebe zanechal Jozef Roháč. Ďalšie diely budú pokračovať každý nasledujúci piatok. Knihu dostanete až domov vďaka e-shopu portálu InfoVojna.

Ochutnávka toho, čo uvidíte je TU.

Podobné články

Hnus v Galérii mesta Bratislavy

To čo nám predvádza vedenie tejto galérie na čele s riaditeľkou Mgr. Katarínou Trnovskou, ArtD. nie je náhoda. Začalo to tým, že keď „progresívny“ barový